Labelmate UNI-CAT-CHUCK-220, Industry Standard Heavy-Duty rewinder/unwinder, speed: 125cm/s, max. label width: 220mm, max. roll diameter: 300mm, core: 76mm, max. weight: 10KG
Labelmate UNI-CAT-CHUCK-220
Price Summary