Labelmate UNI-CAT-CHUCK-220
Belangrijkste punten:
Labelmate UNI-CAT-CHUCK-220, Industry Standard Heavy-Duty rewinder/unwinder, speed: 125cm/s, max. label width: 220mm, max. roll diameter: 300mm, core: 76mm, max. weight: 10KG
Vergelijk
Artikelnummer: LMR044/LMX484 Categorieën: , Merk:
Beschrijving
Extra informatie
Manufacturer
Warranty (Months)
Weight (kg)
Packing Unit
Item Type
Onlangs bekeken
Scroll naar boven
My Shopping cart
Sluiten
  • × Star SP712-M, donkergrijs
  • × Datalogic stand
    Datalogic stand 1 × 15,03
  • × Evolis UltraClean, reinigings kit
  • × Plaatshouder
  • × APG ECD460, zwart
    APG ECD460, zwart 1 × 88,44
  • × Plaatshouder
  • × Addimat kelner pen grijs
  • × Metapace interface card, Bluetooth
  • × Metapace interface, ethernet
  • × Getac charger, EU
    Getac charger, EU 1 × 423,60
  • × Evolis kleurenlint (monochroom), wit
    TSC cutter 1 × 446,52
  • × Honeywell CT47, FlexRange, 2D, USB-C, BT, NFC, warm-swap, Android
  • × Zebra charging/communication station, ethernet
  • × Mobilis shoulder strap
  • × Zebra spare battery
    Zebra spare battery 1 × 88,18
  • × M3 Mobile Sled Mount
    M3 Mobile Sled Mount 1 × 106,89
  • × Mobilis screen protector, IK06, TC53/58, TC73/78
  • × Evolis Plastic Cards, 100 pcs.
  • × M3 mobile power supply, EU
  • × Datalogic Powerscan PD9630, 2D, kleur, multi-IF, Digimarc
  • × Honeywell carring case
  • × Evolis badge holder
    Evolis badge holder 1 × 20,22
    Zebra ribbon, YMCKO 1 × 65,79
    Datalogic stand 1 × 32,95
  • × Identiv uTrust 4701F, USB