Labelmate UNI-CAT-CHUCK-220
Belangrijkste punten:
Labelmate UNI-CAT-CHUCK-220, Industry Standard Heavy-Duty rewinder/unwinder, speed: 125cm/s, max. label width: 220mm, max. roll diameter: 300mm, core: 76mm, max. weight: 10KG
Vergelijk
Artikelnummer: LMR044/LMX484 Categorieën: , Merk:
Beschrijving
Extra informatie
Manufacturer
Warranty (Months)
Weight (kg)
Packing Unit
Item Type
Onlangs bekeken
Scroll naar boven
My Shopping cart
Sluiten
  • × Star CD4-1616, Stainless steel front, kabel, zwart
  • × Plaatshouder
  • × bonrol, thermisch papier, 57mm