Zebra adapter, EC50/EC55
Price Summary
Adapter, allows EC50/55 to be mounted on top of RFD40, fits for: RFD40
Gerelateerde producten
Datalogic connection cable, USB-C
Connection cable, USB-C, length: 2 m, straight, colour: white
Datalogic connection cable, USB
Connection cable, USB, length: 2 m, straight, TPUW, colour: black
Datalogic Gryphon GPS4421, 2D, USB, kabel (USB), wit
Datalogic Gryphon I GD4290, 1D, multi-IF, wit
Connection cable, USB, length: 2 m, straight, TPUW, colour: white
Datalogic Gryphon GFS4100, 1D, USB, kabel (USB)
Inbouw scanner, 1D, lineaire imager, 320 scans/s, USB, IP54, incl.: kabel (USB), kleur: grijs
Datalogic Gryphon I GBT4500, BT, 2D, HD, BT, zwart
Datalogic spare battery
Spare battery, Lithium-Ion, 700 mAh, fits for: DBT6400
Datalogic Gryphon I GBT4500, BT, 2D, BT, kabel (USB), zwart
Datalogic charging-/communication station
Charging-/communication station, 433 MHz, Multi-Interface (USB/RS-232/Wedge), color: black, fits for: GM4200
Connection cable, USB, external power supply connector, length: 3 m, straight
Datalogic RIDA DBT6420, BT, 2D, USB, kabel (USB), zwart
Bluetooth scanner , 2D , imager, USB, IP50, incl.: kabel (USB), cradle, batterij, kleur: zwart
Onlangs bekeken
TSC PEX-2360R
Honeywell power supply
Power supply, AC / DC, order separately: power cord (C13), fits for: VM1, VM1A, VM2, VM3, VM3A
ratiotec RS 2000
TSC Alpha-2R, 8 dots/mm (203 dpi), USB, BT
mobile printer, direct thermal, 8 dots/mm (203 dpi), media width (max.): 58 mm, print width (max.): 48 mm, roll diameter (max.): 50mm, speed (max.): 102 mm/s, USB (2.0), Bluetooth, incl.: power supply unit, belt clip, battery, order separately: interface cable
Zebra battery charging station adaptor cup, 4 slots
Labelmate MC-10
Labelmate MC-10, quality label rewinder, core holder: 76 mm, max. roll diameter: 220 mm, max. roll width: 125 mm, speed: 50 cm/sec.
Zebra ZD421d, 8 dots/mm (203 dpi), RTC, USB, USB Host, BT (BLE), Ethernet
label printer , desktopprinter, direct thermisch, resolutie: 8 dots/mm (203 dpi), mediabreedte (max): 108 mm, printbreedte (max.): 104mm, diameter rol (max.): 127mm, snelheid(max): 152 mm/sec., USB, USB Host, Bluetooth (BLE), Ethernet, RAM: 256 MB, Flash: 512 MB, real time clock, Black Mark Sensor, Gap Sensor, incl.: kabel (USB), voeding, netsnoer (EU, UK), grijs
Zebra CS60-HC, BT, 2D, FIPS, BT (5.0), kabel (USB), wit
Zebra soft holster
Soft holster, fits for: TC21, TC26
Zebra ET40, 2D, SE4100, 20.3 cm (8”), USB-C, BT, NFC, Android, GMS
Tablet PC, 2D, imager (SE4100), schermgrootte, 20.3 cm (8”), Touch screen, 1280×800 pixels, Camera (13MP), front camera (5MP), helderheid: helderheid: 500cd, aansluiting: USB-C, Bluetooth, Wi-Fi 6, NFC, Qualcomm Octa Core, 2.2GHz, RAM: 8 GB, Flash: 128 GB, Android (11), incl.: Google Mobile Services, accu, 6150mAh, IP65