Zebra adapter, EC50/EC55
Price Summary
Adapter, allows EC50/55 to be mounted on top of RFD40, fits for: RFD40
Gerelateerde producten
Datalogic connection cable, USB-C
Connection cable, USB-C, length: 2 m, straight, colour: white
Datalogic spare battery
Spare battery, Lithium-Ion, 700 mAh, fits for: DBT6400
Datalogic connection cable, USB
Connection cable, USB, type A, 4.5 m
Connection cable, USB, POT, coiled, 2.4 m, higher EMC immunity
Datalogic Gryphon I GD4220 Kit, 1D, USB, kabel (USB), wit
handscanner, retail, 1D, CCD, 400 scans/s, USB, IP52, incl.: kabel (USB), kleur: wit
Datalogic RIDA DBT6400, BT, 2D, USB, kabel (USB), zwart
Bluetooth scanner, 2D, imager, USB, IP50, incl.: cable (USB), Lanyard, battery, colour: black
Connection cable, USB, length: 1.2 m, straight, power supply connector
Datalogic Gryphon GPS4421, 2D, USB, kabel (USB), wit
Datalogic connection cable, powered USB
Datalogic connection cable, powered USB (12 V), length: 2 m, straight
Datalogic extension cable, USB
Extension cable, USB, length: 1 m, colour: black, fits for: radio dongle
Connection cable, USB, length: 2 m, straight, TPUW, colour: white
Datalogic charging/transmitter cradle, 433 MHz, white
Charging/transmitter cradle, 433 MHz, multi-Interface (USB, RS-232, KBW), white, fits for: PM9500-RT
Onlangs bekeken
TSC Printhead, 8 Dots/mm (203dpi), TTP-286MT
Printhead, 8 Dots/mm (203dpi), for: TTP-286MT
Datalogic PM9501, 2D, HP, multi-IF, kabel (RS232), RB
draadloze scanner, industrie, 2D , imager (high Performance), Green Spot, 3GL, multi interface (RS232, KBW, USB, RS485), draadloos, 433 MHz, IP65, incl.: kabel (RS232), voeding, netsnoer (EU), cradle, verwijderbare batterij
Zebra adapter, EC50/EC55
Brodit holder, TS, TC21, TC26
Holder, tilt swivel, fits for: TC21, TC26
Star mPOP, USB, BT (iOS), black
cash drawer receipt printer combination, front opening, dimensions (WxHxD): 308x100x300mm, insert: 4 note compartments, 6/8 coin compartments, 1 receipt compartment, print: direct thermal, media width (max.): 58 mm, roll diameter (max.): 50 mm, speed (max.): 100 mm/s, interface: 1x Slave USB, 2x Host USB (0,5A), 2x Host USB (1,5A), Bluetooth (iOS, Android, Windows), incl.: power cable (EU, UK), simple double sided stand, paper roll, colour: black
Zebra MC3300x, 1D, 10.5 cm (4”), Func. Num., BT, WLAN, NFC, Android, GMS
Mobiele dataterminal, 1D, laser, schermgrootte, 10.5 cm (4”), resolutie, resolutie: 800×480 pixels, Diversen (eigenschappen/kenmerken), keypad (functietoetsen 38 keys, Functional Numeric), interfaces, Bluetooth, WLAN (802.11ac), NFC, Micro SD-Slot, processor (Qualcomm Octa Core, 2.2GHz), Geheugen, RAM: 4GB, Flash: 32 GB, OS/ emulatie, Android, toebehoren, incl.: Google Mobile Services, accu, 7000 mAh, hand riem, beschermingsgraad, protection class: IP64
Honeywell CT47, FlexRange, 2D, USB-C, BT, 5G, NFC, GPS, warm-swap, Android
portable data collection device, 2D, GPS, micro SD-Slot, Camera (13MP), front camera (8MP), warm swappable, 14 cm (5.5”), USB-C, Bluetooth (class 5.2), Wi-Fi 6E, 5G, NFC, 2160×1080 pixels, Qualcomm Octa Core, 2,7GHz, RAM: 8 GB, Flash: 128 GB, OS: Android (12), protection class: IP65, IP68, battery, 4770mAh
Datalogic PowerScan PD9600, 2D, AR, Digimarc, multi-IF, kabel (USB)
Datalogic GM4500-HC, 2D, HD, kabel (USB), wit
draadloze scanner, gezondheidszorg, 2D , imager (high density ), Green Spot, 3GL, draadloos, 433 MHz, IP52, incl.: kabel (USB, rechte, 2 m, wit), cradle, accu, 3250mAh, kleur: wit