Zebra adapter, EC50/EC55
Price Summary
Adapter, allows EC50/55 to be mounted on top of RFD40, fits for: RFD40
Gerelateerde producten
Datalogic Gryphon GFS4100, 1D, USB, kabel (USB)
Inbouw scanner, 1D, lineaire imager, 320 scans/s, USB, IP54, incl.: kabel (USB), kleur: grijs
Datalogic RIDA DBT6420, BT, 2D, USB, kabel (USB), zwart
Bluetooth scanner , 2D , imager, USB, IP50, incl.: kabel (USB), cradle, batterij, kleur: zwart
Datalogic Gryphon I GBT4500, BT, 2D, HD, BT, zwart
Datalogic Gryphon I GD4290, 1D, multi-IF, wit
Datalogic Gryphon GFS4100, 1D, RS232, kabel (RS232)
Datalogic connection cable, IBM
Connection cable, IBM, USB (12 V powered USB), POT, 3 PIN, 4.6 m
Datalogic charging-/communication station
Charging-/communication station, 433 MHz, Multi-Interface (USB/RS-232/Wedge), color: black, fits for: GM4200
Datalogic Gryphon I GBT4500, BT, 2D, BT, kabel (USB), zwart
Datalogic connection cable, USB
Connection cable, USB, length: 2 m, straight, TPUW, colour: black
Datalogic connection cable, RS232
Datalogic connection cable, RS232, ICL, PC, length: 4.5 m
Connection cable, USB, length: 2 m, straight, TPUW, colour: white
Datalogic Gryphon GM4200, 1D, kabel (USB), wit
Onlangs bekeken
Honeywell EDA56, 2-Pin, 2D, USB-C, BT, NFC, GMS, Android
portable data collection device, 2D, imager (S0703), micro SD-Slot, Camera (13MP), front camera (5MP), 14 cm (5.5”), USB-C, Bluetooth, Wi-Fi 6, NFC, resolution: 1440×720 pixels, Qualcomm Octa Core, 2.0 GHz, RAM: 4 GB, Flash: 64 GB, Android (11), IP67, incl.: Google Mobile Services, battery, 4500 mAh
Citizen CT-E651, 8 dots/mm (203 dpi), cutter, USB, wit
label printer , direct thermisch, 8 dots/mm (203 dpi), mediabreedte (max): 80 mm, printbreedte (max.): 72mm, diameter rol (max.): 83mm, snelheid(max): 300 mm/sec., USB, RJ12, ESC/POS, Flash: 8 MB, afsnijdmechanisme, incl.: voeding, netsnoer (EU), kleur: wit
ISO Proximity kaart, uitsluitend lezen
ISO proximity kaart, uitsluitend lezen, 125 kHz, dikte 0.8 mm
Zebra DS2278, BT, 2D, USB, zwart
TSC Printhead, 8 Dots/mm (203dpi), TTP-286MT
Printhead, 8 Dots/mm (203dpi), for: TTP-286MT
Datalogic PM9501, 2D, HP, multi-IF, kabel (RS232), RB
draadloze scanner, industrie, 2D , imager (high Performance), Green Spot, 3GL, multi interface (RS232, KBW, USB, RS485), draadloos, 433 MHz, IP65, incl.: kabel (RS232), voeding, netsnoer (EU), cradle, verwijderbare batterij
Zebra adapter, EC50/EC55
Brodit holder, TS, TC21, TC26
Holder, tilt swivel, fits for: TC21, TC26
Star mPOP, USB, BT (iOS), black
cash drawer receipt printer combination, front opening, dimensions (WxHxD): 308x100x300mm, insert: 4 note compartments, 6/8 coin compartments, 1 receipt compartment, print: direct thermal, media width (max.): 58 mm, roll diameter (max.): 50 mm, speed (max.): 100 mm/s, interface: 1x Slave USB, 2x Host USB (0,5A), 2x Host USB (1,5A), Bluetooth (iOS, Android, Windows), incl.: power cable (EU, UK), simple double sided stand, paper roll, colour: black
Zebra MC3300x, 1D, 10.5 cm (4”), Func. Num., BT, WLAN, NFC, Android, GMS
Mobiele dataterminal, 1D, laser, schermgrootte, 10.5 cm (4”), resolutie, resolutie: 800×480 pixels, Diversen (eigenschappen/kenmerken), keypad (functietoetsen 38 keys, Functional Numeric), interfaces, Bluetooth, WLAN (802.11ac), NFC, Micro SD-Slot, processor (Qualcomm Octa Core, 2.2GHz), Geheugen, RAM: 4GB, Flash: 32 GB, OS/ emulatie, Android, toebehoren, incl.: Google Mobile Services, accu, 7000 mAh, hand riem, beschermingsgraad, protection class: IP64
Honeywell CT47, FlexRange, 2D, USB-C, BT, 5G, NFC, GPS, warm-swap, Android
portable data collection device, 2D, GPS, micro SD-Slot, Camera (13MP), front camera (8MP), warm swappable, 14 cm (5.5”), USB-C, Bluetooth (class 5.2), Wi-Fi 6E, 5G, NFC, 2160×1080 pixels, Qualcomm Octa Core, 2,7GHz, RAM: 8 GB, Flash: 128 GB, OS: Android (12), protection class: IP65, IP68, battery, 4770mAh