RCH50/RCH51 Adapter Cable to 2.5 mm barrel jack
Zebra RCH50/RCH51 Adapter
Price Summary
Gerelateerde producten
Datalogic Charging-/communication station
Charging-/communication station, colour: black, fits for: GBT4132
Datalogic connection cable, USB
Connection cable, USB, enhanced, length: 2 m, straight
Honeywell kabel, RS-232, spiraal
Datalogic Rubber Boot
Rubber Boot, for Datalogic Falcon X3+, Falcon X3, Falcon X4
brodit power supply, Zebra ET55
power supply, 12V with EU-plug (C13), fits for: Zebra ET55 8.3”
Zebra dual battery charger, 3 slots, EU
Zebra connection cable, USB
Connection cable, USB (A/mini), strain relief, fits for: ZQ600, QLn220, QLn320, QLn420
Datalogic rubber boot
Rubber boot, order optionally: handstrap, fits for: Memor X3
Datalogic connection cable, RS-232, Beetle
Datalogic connection cable, RS-232 (9P, male), Beetle, length: 2 m, straight, power over terminal
Zebra connection cable, RS-232
Connection cable, RS-232, null modem, DB-9 to DB-9, 1.8 m
Datalogic power supply
Power supply, 12V, 18W, fits for: Magellan 8400, 9300/9400i, order separately: power cord
Onlangs bekeken
TSC Alpha-2R, 8 dots/mm (203 dpi), USB, BT
mobile printer, direct thermal, 8 dots/mm (203 dpi), media width (max.): 58 mm, print width (max.): 48 mm, roll diameter (max.): 50mm, speed (max.): 102 mm/s, USB (2.0), Bluetooth, incl.: power supply unit, belt clip, battery, order separately: interface cable
Epson cartridge, yellow
Ink cartridge, yellow, filling capacity: 50 ml, for Epson ColorWorks C4000
Zebra interface card, Wi-Fi
Zebra interface card, Wi-Fi (802.11ac), fits for: ZD421d, ZD421t, ZD621d
Identiv uTrust 2700F, USB, wit
smart card lezer (ISO 7816), USB (2.0), update-interface, afmetingen (BxHxD): 70x60x16mm, kleur: wit
Honeywell IH40 Bracket for CT40
IH 40 Bracket for booted CT40, allows holding the mobile computer and charging it simultaneously.
Connection cable, USB, external power supply connector, length: 3 m, straight
Zebra TC52x-HC, 2D, BT, Wi-Fi, NFC, GMS, Android
portable data collection device, 2D, imager, desinfectable housing, Cam (13MP), front camera (5MP), 12.7 cm (5”), Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), NFC, Micro SD-Slot, resolution: 1920×1080 pixels, Qualcomm Octa Core, 2.4GHz, RAM: 4 GB, Flash: 32 GB, Android (10), protection class: IP65, incl.: Google Mobile Services, battery, 4100mAh
Labelmate LD-100-U
Labelmate LD-100-U, Label dispenser, max. label width: 115 mm, label length: 10/20 to 150 mm, speed: 11 cm/sec., for transparent and black labels