RCH50/RCH51 Adapter Cable to 2.5 mm barrel jack
Zebra RCH50/RCH51 Adapter
Price Summary
Gerelateerde producten
brodit power supply, Zebra ET55
power supply, 12V with EU-plug (C13), fits for: Zebra ET55 8.3”
RS-232 printer kabel zwart
Seriele RS-232 kabel tbv aansluiting met RS-232 printers, 1.5 m, zwart
Datalogic connection cable, RS-232, Beetle
Datalogic connection cable, RS-232 (9P, male), Beetle, length: 2 m, straight, power over terminal
Datalogic Voeding EU
Power supply, EU/USA-compatible, connection to the Memor/Formula directly or through the cradle
Datalogic rubber boot
Rubber boot, order optionally: handstrap, fits for: Memor X3
Zebra dual battery charger, 3 slots, EU
Datalogic USB kabel, compatibel
USB kabel, compatibel versie, recht, grijs, 2.4 m, geschikt voor alle Datalogic handhelds
Honeywell kabel, RS-232, spiraal
Datalogic connection cable, RS-232
Connection cable, RS-232, coiled, 3.66 m, connection: Datalogic handheld scanner to Magellan
Datalogic Scanning USB kabel, TypA, spiraal, 5m
Kabel, USB, Type A, Enhanced, spiraal, Power Off Terminal, 5 met ers
RS-232 printer kabel zwart
Seriele RS-232 kabel tbv aansluiting met RS-232 printers, 5 m, zwart
Datalogic connection cable, USB
Connection cable, USB, length: 2 m, coiled
Onlangs bekeken
Star mUnite EZ3 STAND
Tablet stand, colour: black, fits for: mc-Print3 Serie
Customer-display, black
Star mPOP, USB, BT (iOS), black
cash drawer receipt printer combination, front opening, dimensions (WxHxD): 308x100x300mm, insert: 4 note compartments, 6/8 coin compartments, 1 receipt compartment, print: direct thermal, media width (max.): 58 mm, roll diameter (max.): 50 mm, speed (max.): 100 mm/s, interface: 1x Slave USB, 2x Host USB (0,5A), 2x Host USB (1,5A), Bluetooth (iOS, Android, Windows), incl.: power cable (EU, UK), simple double sided stand, paper roll, colour: black
Zebra MC3300x, 1D, 10.5 cm (4”), Func. Num., BT, WLAN, NFC, Android, GMS
Mobiele dataterminal, 1D, laser, schermgrootte, 10.5 cm (4”), resolutie, resolutie: 800×480 pixels, Diversen (eigenschappen/kenmerken), keypad (functietoetsen 38 keys, Functional Numeric), interfaces, Bluetooth, WLAN (802.11ac), NFC, Micro SD-Slot, processor (Qualcomm Octa Core, 2.2GHz), Geheugen, RAM: 4GB, Flash: 32 GB, OS/ emulatie, Android, toebehoren, incl.: Google Mobile Services, accu, 7000 mAh, hand riem, beschermingsgraad, protection class: IP64
Datalogic Skorpio X4, 2D, USB, RS232, BT, Wi-Fi, num., Android
portable data collection device, 2D, imager (illumination: white), keypad (28 keys, numeric, backlight), Green Spot, touch screen, 8,1 cm (3,2”), USB, RS232, Bluetooth, Wi-Fi (802.11a/b/g/n, CCXv4), Micro SD-Slot (max. 32GB), resolution: 240×320 pixels, TI OMAP 4, 1GHz, RAM: 1 GB, Flash: 8GB, Android (4.4), IP64
Brodit charging station (MOLEX),MC55, MC65, MC67
Datalogic QuickScan Mobile QM2430, 2D, multi-IF, wit
Seagull BarTender 2022 Professional, application license, 5 printers
Star car charger
Car charger, for Star SM-S/T series
Fingerprint Reader, black
fingerprint reader, connector: USB, 512dpi, fits for: 17L, use 1/1 slots, colour: black
Zebra TC72, 2D, SE4750, BT, Wi-Fi, NFC, GMS, Android
portable data collection device, 2D, imager (SE4750), Cam (13MP, auto-focus), front camera (5MP), 11,9cm (4,7”), Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), NFC, Micro SD-Slot, 1280×720 pixels, Qualcomm Octa Core, 2.2GHz, RAM: 4 GB, Flash: 32 GB, Android, IP65, IP68, incl.: Google Mobile Services, battery, 4620 mAh