RCH50/RCH51 Adapter Cable to 2.5 mm barrel jack
Zebra RCH50/RCH51 Adapter
Price Summary
Gerelateerde producten
Datalogic USB kabel, compatibel
USB kabel, compatibel versie, recht, grijs, 2.4 m, geschikt voor alle Datalogic handhelds
Datalogic connection cable, RS-232
Connection cable, RS-232, coiled, 3.66 m, connection: Datalogic handheld scanner to Magellan
Datalogic power supply
Power supply, 12V, 18W, fits for: Magellan 8400, 9300/9400i, order separately: power cord
brodit power supply, Zebra ET55
power supply, 12V with EU-plug (C13), fits for: Zebra ET55 8.3”
Datalogic Voeding EU
Power supply, EU/USA-compatible, connection to the Memor/Formula directly or through the cradle
Zebra vehicle dock
Vehicle dock, incl.: adapter (15-60VDC), fits for: QLn420, ZQ630
Zebra connection cable, RS-232
Connection cable, RS-232, null modem, DB-9 to DB-9, 1.8 m
Honeywell power supply, EU
power supply, incl.: power cord (EU, C13), fits for: Honeywell mobile printer range
Datalogic rubber boot
Rubber boot, order optionally: handstrap, fits for: Memor X3
Datalogic expansion module, ethernet
Expansion module, ethernet, fits for: 1 slot charging-/communication station
Datalogic Scanning USB kabel, TypA, spiraal, 5m
Kabel, USB, Type A, Enhanced, spiraal, Power Off Terminal, 5 met ers
Powersupply tbv Zebra Desktop
Voeding tbv Zebra desktop printers(GC, TLP, LP-Series), met Voedingskabel tbv EU en UK
Onlangs bekeken
TSC Alpha-2R, 8 dots/mm (203 dpi), USB, BT
mobile printer, direct thermal, 8 dots/mm (203 dpi), media width (max.): 58 mm, print width (max.): 48 mm, roll diameter (max.): 50mm, speed (max.): 102 mm/s, USB (2.0), Bluetooth, incl.: power supply unit, belt clip, battery, order separately: interface cable
Honeywell print head
print head, 8 dots/mm (203 dpi), fits for: Honeywell Compact
Preh Blind Key, wit
Zebra Adapter Cable
MC90XX, MC9190-G, MC9200 and MC9190-G Cable Adapter. 5v – 350mA for use with long range scanner LS3408ER
Spare Part: Rubber voet K-1
Spare part: rubber voet met schroef tbv K-1
Colormetrics power supply
Power supply, 90 W, order separately: power cord, fits for: P2000 / P2100 / P4500 / P5500 / C1400
Zebra card
Card, food save PVC , 30 mil, 500 cards, black
Zebra shoulder strap
Shoulder strap, length: 142 cm, fits for: ZQ310, ZQ320
Datalogic Heron HD3130, 1D, multi-IF, kabel (USB), wit
Datalogic Memor 20-HC, 2D, BT, WLAN, kabel (USB), GMS, wit, Android
portable data collection device, healthcare, 2D, imager, Green Spot, desinfectable housing, Cam, front camera, brightness: 750cd, 14.5cm (5.7”), Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), 1920×1080 pixels, Qualcomm Octa Core, 2.2GHz, RAM: 4 GB, Flash: 64 GB, Android (9.0), IP65, IP67, incl.: cable (USB), Google Mobile Services, battery, 4100mAh, hand-strap, colour: white