RCH50/RCH51 Adapter Cable to 2.5 mm barrel jack
Zebra RCH50/RCH51 Adapter
Price Summary
Gerelateerde producten
Datalogic stylus, 5 pcs.
Stylus, 5 pcs., incl.: tether, fits for: Falcon X3+
Datalogic Rubber Boot
Rubber Boot, for Datalogic Falcon X3+, Falcon X3, Falcon X4
Datalogic USB kabel, compatibel
USB kabel, compatibel versie, recht, grijs, 2.4 m, geschikt voor alle Datalogic handhelds
Zebra battery eliminator
Battery Eliminator, incl.: power supply, fits for: QLn420, ZQ630
Datalogic power supply
Power supply, 12V, 18W, fits for: Magellan 8400, 9300/9400i, order separately: power cord
Zebra vehicle dock
Vehicle dock, incl.: adapter (15-60VDC), fits for: QLn420, ZQ630
brodit power supply, Zebra ET55
power supply, 12V with EU-plug (C13), fits for: Zebra ET55 8.3”
Datalogic Single Slot Dock
Zebra connection cable, RS-232
Connection cable, RS-232, null modem, DB-9 to DB-9, 1.8 m
Honeywell kabel, RS-232, spiraal
Powersupply tbv Zebra Desktop
Voeding tbv Zebra desktop printers(GC, TLP, LP-Series), met Voedingskabel tbv EU en UK
Onlangs bekeken
8675i hand strap
Hand strap for glove (right), size M, 10x per pack, fits for: 8675i
Preh Blind Key, wit
Zebra RS6100, Single Trigger, BT, 2D, BT
Zebra MC3300x, 1D, 10.5 cm (4”), Func. Num., BT, WLAN, NFC, Android, GMS
Mobiele dataterminal, 1D, laser, roterende kop, schermgrootte, 10.5 cm (4”), resolutie, resolutie: 800×480 pixels, Diversen (eigenschappen/kenmerken), keypad (functietoetsen 38 keys, Functional Numeric), Camera (13MP), interfaces, Bluetooth, WLAN (802.11ac), NFC, Micro SD-Slot, processor (Qualcomm Octa Core, 2.2GHz), Geheugen, RAM: 4GB, Flash: 32 GB, OS/ emulatie, Android, toebehoren, incl.: Google Mobile Services, accu, 7000 mAh, hand riem, beschermingsgraad, protection class: IP64
Zebra charging-/communication station, Ethernet, 4 slots
Zebra S-400
Electronic temperature sensor, Bluetooth, range -30°C to +70°C, IP30, battery not replaceable
Evolis color ribbon (YMCFK) retransfer
Color ribbon (YMCFK) retransfer, fits for: Avansia, for up to 400 cards
Star mPOP, USB, BT (iOS), black
cash drawer receipt printer combination, front opening, dimensions (WxHxD): 308x100x300mm, insert: 4 note compartments, 6/8 coin compartments, 1 receipt compartment, print: direct thermal, media width (max.): 58 mm, roll diameter (max.): 50 mm, speed (max.): 100 mm/s, interface: 1x Slave USB, 2x Host USB (0,5A), 2x Host USB (1,5A), Bluetooth (iOS, Android, Windows), incl.: power cable (EU, UK), simple double sided stand, paper roll, colour: black