RCH50/RCH51 Adapter Cable to 2.5 mm barrel jack
Zebra RCH50/RCH51 Adapter
Price Summary
Gerelateerde producten
Datalogic rubber boot
Rubber boot, order optionally: handstrap, fits for: Memor X3
Honeywell kabel, RS-232, spiraal
Datalogic connection cable, USB
Connection cable, USB, enhanced, length: 2 m, straight
Multi-purpose holder, grey
Datalogic multi-purpose holder for wall oder desk mounting, colour: grey
Datalogic expansion module, ethernet
Expansion module, ethernet, fits for: 1 slot charging-/communication station
Honeywell power supply, EU
power supply, incl.: power cord (EU, C13), fits for: Honeywell mobile printer range
Zebra connection cable, USB
Connection cable, USB (A/mini), strain relief, fits for: ZQ600, QLn220, QLn320, QLn420
Datalogic connection cable, RS-232
Connection cable, RS-232, coiled, 3.66 m, connection: Datalogic handheld scanner to Magellan
Datalogic power supply
Power supply, 12V, 18W, fits for: Magellan 8400, 9300/9400i, order separately: power cord
Connection cable, USB, length: 2 m, coiled
Powersupply tbv Zebra Desktop
Voeding tbv Zebra desktop printers(GC, TLP, LP-Series), met Voedingskabel tbv EU en UK
Onlangs bekeken
Datalogic Magellan 9300i, 2D, RS232, multi-IF, adaptive scale
Zebra Charging-/communication station, USB, RS-232
Datalogic Win10 License upgrade
Datalogic Win10 License for upgrade Rhino AMD/ATOM
Honeywell FlexDock Quad Dock, Ethernet
Mobilis protection case
Protection case, fits for: TC21, TC26
Zebra 5-Slot Device Cradle
5-slot printer docking cradle, ZQ300 Series, incl.: power supply and UK power cord
Fingerprint Reader, black
fingerprint reader, connector: USB, 512dpi, fits for: 17L, use 1/1 slots, colour: black
Honeywell voeding, EU
Voeding, EU, 1.0 A @ 5.2 VDC, 100-240 VAC @ 50-60Hz
POSPOLE base pole
Base pole, diamter: 45 mm, default cutout, height: 400 mm, incl.: top cover, bottom cover, 4x M6 50mm screw, 4x 6,4 steel washer, 4x M6 bolt nut, 4x C4.8×16 screw, 1x hex screwdriver, colour: black
Diebold Nixdorf power cord, EU
Power cord, EU
Datalogic charging-/communication station, USB, RS-232
Metapace K-1, 12V, wit
kassalade, opening voorzijde, afmetingen (BxHxD): 410x114x415mm, invoeren: 6 biljet compartimenten, 8 munt compartimenten, 1 cheque compartiment, directe printeraansluiting, RJ12, 12 V, kleur: wit