RCH50/RCH51 Adapter Cable to 2.5 mm barrel jack
Zebra RCH50/RCH51 Adapter
Price Summary
Gerelateerde producten
Datalogic USB kabel, compatibel
USB kabel, compatibel versie, recht, grijs, 2.4 m, geschikt voor alle Datalogic handhelds
Datalogic Single Slot Dock
Datalogic expansion module, ethernet
Expansion module, ethernet, fits for: 1 slot charging-/communication station
Zebra vehicle dock
Vehicle dock, incl.: adapter (15-60VDC), fits for: QLn420, ZQ630
Zebra connection cable, RS-232
Connection cable, RS-232, null modem, DB-9 to DB-9, 1.8 m
Zebra connection cable, USB
Connection cable, USB (A/mini), strain relief, fits for: ZQ600, QLn220, QLn320, QLn420
Datalogic connection cable, powered-USB
Connection cable, powered-USB, length: 1.8 m, straight
Multi-purpose holder, grey
Datalogic multi-purpose holder for wall oder desk mounting, colour: grey
Honeywell power supply, EU
power supply, incl.: power cord (EU, C13), fits for: Honeywell mobile printer range
Datalogic stylus, 5 pcs.
Stylus, 5 pcs., incl.: tether, fits for: Falcon X3+
Datalogic connection cable, USB
Connection cable, USB, enhanced, length: 2 m, straight
Datalogic Voeding EU
Power supply, EU/USA-compatible, connection to the Memor/Formula directly or through the cradle
Onlangs bekeken
Citizen LT Line Thermal Printer Mechanisms
Thermal printer mechanism; 5V; 58mm paper width
Star mPOP, USB, BT (iOS), black
cash drawer receipt printer combination, front opening, dimensions (WxHxD): 308x100x300mm, insert: 4 note compartments, 6/8 coin compartments, 1 receipt compartment, print: direct thermal, media width (max.): 58 mm, roll diameter (max.): 50 mm, speed (max.): 100 mm/s, interface: 1x Slave USB, 2x Host USB (0,5A), 2x Host USB (1,5A), Bluetooth (iOS, Android, Windows), incl.: power cable (EU, UK), simple double sided stand, paper roll, colour: black
Honeywell rubber boot
Protective Rubber Boot, fits for: CK65 with 6703 scan engine
Datalogic PowerScan PM9600, 2D, AR, kabel (USB), RB
draadloze scanner, industrie, 2D, imager (Auto range), draadloos, 433 MHz, incl.: kabel (USB), voeding, netsnoer, cradle, accu, 3300mAh, verwijderbare batterij, protection class: IP65, IP67