RCH50/RCH51 Adapter Cable to 2.5 mm barrel jack
Zebra RCH50/RCH51 Adapter
Price Summary
Gerelateerde producten
Zebra connection cable, RS-232
Connection cable, RS-232, null modem, DB-9 to DB-9, 1.8 m
Honeywell kabel, RS-232, spiraal
Datalogic Scanning USB kabel, TypA, spiraal, 5m
Kabel, USB, Type A, Enhanced, spiraal, Power Off Terminal, 5 met ers
Datalogic stylus, 5 pcs.
Stylus, 5 pcs., incl.: tether, fits for: Falcon X3+
Datalogic power supply
Power supply, 12V, 18W, fits for: Magellan 8400, 9300/9400i, order separately: power cord
RS-232 printer kabel zwart
Seriele RS-232 kabel tbv aansluiting met RS-232 printers, 1.5 m, zwart
Datalogic connection cable, USB
Connection cable, USB, length: 2 m, coiled
Datalogic Voeding EU
Power supply, EU/USA-compatible, connection to the Memor/Formula directly or through the cradle
Datalogic Single Slot Dock
Zebra power supply
Honeywell power supply, EU
power supply, incl.: power cord (EU, C13), fits for: Honeywell mobile printer range
Onlangs bekeken
Zebra DC cable
DC cable, connector (power supply: 4 pin / station 1 pin), fits for: 1 slot station, 4 slot battery station
Zebra single slot cradle, USB
POSPOLE base pole
Base pole, diamter: 45 mm, default cutout, height: 400 mm, incl.: top cover, bottom cover, 4x M6 50mm screw, 4x 6,4 steel washer, 4x M6 bolt nut, 4x C4.8×16 screw, 1x hex screwdriver, colour: black