RCH50/RCH51 Adapter Cable to 2.5 mm barrel jack
Zebra RCH50/RCH51 Adapter
Price Summary
Gerelateerde producten
Datalogic Single Slot Dock
Datalogic connection cable, RS232
Connection cable, RS232, Beetle, length: 4.5 m
Zebra power supply
Honeywell power supply, EU
power supply, incl.: power cord (EU, C13), fits for: Honeywell mobile printer range
Datalogic Charging-/communication station
Charging-/communication station, colour: black, fits for: GBT4132
Multi-purpose holder, grey
Datalogic multi-purpose holder for wall oder desk mounting, colour: grey
RS-232 printer kabel zwart
Seriele RS-232 kabel tbv aansluiting met RS-232 printers, 5 m, zwart
Datalogic connection cable, RS-232, Beetle
Datalogic connection cable, RS-232 (9P, male), Beetle, length: 2 m, straight, power over terminal
Datalogic expansion module, ethernet
Expansion module, ethernet, fits for: 1 slot charging-/communication station
Datalogic Voeding EU
Power supply, EU/USA-compatible, connection to the Memor/Formula directly or through the cradle
Datalogic connection cable, USB
Connection cable, USB, length: 2 m, coiled
Onlangs bekeken
Elo Wallaby Pro Self-Service Floor Base
Elo Wallaby Pro Self-Service Floor Base, dimensions: 480 x 450 x 98
Zebra ribbon, black
Ribbon, black, 1500 images, food-safe, fits for: ZC100, ZC300
Honeywell hand strap
Hand strap, fits for: EDA51
Honeywell ethernet adaptor
Ethernet adaptor, fits for: Single FlexDock
Star mPOP, USB, BT (iOS), black
cash drawer receipt printer combination, front opening, dimensions (WxHxD): 308x100x300mm, insert: 4 note compartments, 6/8 coin compartments, 1 receipt compartment, print: direct thermal, media width (max.): 58 mm, roll diameter (max.): 50 mm, speed (max.): 100 mm/s, interface: 1x Slave USB, 2x Host USB (0,5A), 2x Host USB (1,5A), Bluetooth (iOS, Android, Windows), incl.: power cable (EU, UK), simple double sided stand, paper roll, colour: black