RCH50/RCH51 Adapter Cable to 2.5 mm barrel jack
Zebra RCH50/RCH51 Adapter
Price Summary
Gerelateerde producten
Datalogic connection cable, USB
Connection cable, USB, length: 2 m, coiled
Zebra connection cable, USB
Connection cable, USB (A/mini), strain relief, fits for: ZQ600, QLn220, QLn320, QLn420
Zebra power supply
Datalogic Scanning USB kabel, TypA, spiraal, 5m
Kabel, USB, Type A, Enhanced, spiraal, Power Off Terminal, 5 met ers
Datalogic USB kabel, compatibel
USB kabel, compatibel versie, recht, grijs, 2.4 m, geschikt voor alle Datalogic handhelds
Zebra charging/transmitter cradle, ethernet,
Charging/transmitter cradle, ethernet, incl.: power supply, power cord (UK), fits for: QLn420, ZQ630
Honeywell power supply, EU
power supply, incl.: power cord (EU, C13), fits for: Honeywell mobile printer range
Powersupply tbv Zebra Desktop
Voeding tbv Zebra desktop printers(GC, TLP, LP-Series), met Voedingskabel tbv EU en UK
Datalogic power supply
Power supply, 12V, 18W, fits for: Magellan 8400, 9300/9400i, order separately: power cord
RS-232 printer kabel zwart
Seriele RS-232 kabel tbv aansluiting met RS-232 printers, 1.5 m, zwart
Zebra battery eliminator
Battery Eliminator, incl.: power supply, fits for: QLn420, ZQ630
Zebra dual battery charger, 3 slots, EU
Onlangs bekeken
Mobilis protection case
Protection case, incl.: shoulder strap, fits for: UL20 (with pistol grip)
Zebra charging station, 5 slots, (EU)
Charging station, 5 slots, incl.: power supply, power cord (EU), fits for: ZQ210
Labelmate power supply
Power supply, 220-240V, 50 Hz, output: 15 V – 3 A, included with CAT/ UCAT-3/ UCAT-40/ LD series, fits for: CAT, UCAT-3, UCAT-40, LD series
Brodit holder, TS, TC5X
Holder, tilt swivel, fits for: TC5X (with protective case)
Datalogic Rubber Boot
Rubber Boot, for Datalogic Falcon X3+, Falcon X3, Falcon X4
Zebra DS8108-HC, 2D, SR, multi-IF, wit, blauw
Citizen LT Line Thermal Printer Mechanisms
Thermal printer mechanism; 5V; 58mm paper width