Labelmate UNI-CAT-CHUCK-220
Belangrijkste punten:
Labelmate UNI-CAT-CHUCK-220, Industry Standard Heavy-Duty rewinder/unwinder, speed: 125cm/s, max. label width: 220mm, max. roll diameter: 300mm, core: 76mm, max. weight: 10KG
Vergelijk
Artikelnummer: LMR044/LMX484 Categorieën: , Merk:
Beschrijving
Extra informatie
Manufacturer
Warranty (Months)
Weight (kg)
Packing Unit
Item Type
Onlangs bekeken
Scroll naar boven
My Shopping cart
Sluiten
  • × RS-232 UB-S01
    RS-232 UB-S01 1 × 50,51
  • × Zebra VC80X, Outdoor, USB, powered-USB, RS232, BT, Wi-Fi, ESD, Android
  • × Zebra CS6080, 2D, USB, kabel (USB), zwart
  • × Metapace slot bracket
  • × M3 Mobile charging/ communication station, ethernet, USB, 4 slots
  • × Plaatshouder
  • × Nakagawa visitor badges, 54x86
  • × Zebra print head ZT200, 8 dots/mm (203dpi)
  • × Thermal transfer ribbon resin
  • × bonrol, thermisch papier, 58mm